пятница, 30 марта 2018 г.

Година спілкування «Подорож сторінками улюблених казок»Сьогодні ми раді зустрічати третьокласників в районній дитячій бібліотеці. Так уже повелося, що кожного року проходить Всеукраїнський тиждень дитячої книги». Цей тиждень було започатковано ще в 1943 році. На той нелегкий для всіх час, і особливо для  дітей, які не мали змоги добре вчитися, опановувати свої знання , було так мало святкових днів. І ось письменники вирішили зробити для дітей свято, щоб полегшити їхню участь, яка випала на їх долю. Де б вони мали змогу пізнати щось цікаве , поглибити свої знання, прийняти участь  у різноманітних заходах, присвячених цьому святу.

Воно проводиться і по теперішній час .
А зараз, діти, ми з вами поговоримо про книги і проведемо подорож сторінками улюблених казок.


Наша подорож складається із декількох завдань.Третьокласники залюбки занурилися в казково - книжкову країну «Цей прекрасний і чарівний світ казок».
 Активно брали участь у казковій вікторині 
«До нас в гості казка завітала». За уривками казок діти відгадували їх назви, пригадували літературні твори та їх авторів.


З великою цікавістю розгадували загадки «Впізнай казку». Провели конкурс «Кожна книга - це країна і час», де потрібно було згадати в яких країнах були написані ці казки і хто є їх автором.


Діти отримали гарний настрій і чудові враження. Весело та радісно було в цей день у бібліотеці.  

Комментариев нет:

Отправить комментарий