Блог новосанжарської районної бібліотеки для дітей.  До вашої уваги наші цікавинки та фото з бібліотечного життя, але найголовнішим скарбом нашої бібліотеки - є активні, допитливі, творчі юні читачі. Приходьте і ми радісно приймемо вас в їхні ряди!


 


четверг, 29 марта 2018 г.

Голосні читання
 З учнями четвертих класів були проведені голосні читання по книзі Порхун Ірини «27 причин читати книгу». Валентина Іванівна запропонувала увазі читачам цю незвичайну книгу. У ній розповідається, чому читання й на сьогодні є популярним заняттям. Розкрито таємниці привернення уваги школярів до мистецтва прочитання текстів. Читання було і залишається дуже важливим в усі часи й епохи. З давніх- давен свої знання, свою мудрість і досвід люди зберігали в книгах і передавали з покоління в покоління. Пам'ятай, що хороша книга – це добрий друг і порадник , що відкриває перед нами цілий світ !
Всі люблять казати , що усіх книжок на світі не прочитаєш. Але цього і не треба. Можна читати лише те , що подобається, і те, що корисно. Та все одно, чому б не спробувати встановити цей рекорд? Спробуй ! 
А раптом саме в тебе вийде. Живи з книгою, перемагай з книгою ! 


Комментариев нет:

Отправить комментарий